![](/sites/default/files/images/media/%21%20%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0%204.jpg)
30 листопада, в День домашніх тварин, соцмережі заполонили "лапки підтримки" небайдужих до долі безпритульних тварин українців. Більше 3000 школярів, педагогів та батьків долучились до нашого флешмобу.
Всі лапки у учасників вийшли різними: жовті, білі, рожеві, чорні, фіолетові, червоні, блакитні, великі, середні та маленькі, на щоках, долонях, на одязі, намальовані та наклеєні. Такими ж різними та неповторними є песики та котики, які чекають на господарів у притулках.
![](/sites/default/files/images/media/406652122_7039929222738537_4990208005547259978_n.jpg)
Частина учасників не лише намалювали лапки підтримки, але і провели заняття доброти, створили тематичні плакати, фотовиставки та відвідали притулки.
![](/sites/default/files/images/media/406508068_1072430954030368_8880203106787365641_n.jpg)
Ми щиро вдячні всім учасникам за небайдужість до долі тварин, і закликаємо кожного, хто має можливість - допомагайте безпритульним тваринам: нагодуйте, прихистіть, зігрійте, "всиновіть", підтримайте корисні ініціативи донатом або ділом, розкажіть друзям та знайомим про потреби тварин, головне не залишайтесь байдужими.
Фото та відео по флешмобу можна переглянути у соціальних мережах за хештегами #happypaw #bioetika #лапкапідтримки.
![](/sites/default/files/images/media/406106114_1526135728217799_1208617346424368145_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/406118189_1526137561550949_5690425737517130018_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/405181920_841129937807377_8167612036317714866_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/406270141_1749279928919000_5583180897889164520_n.jpg)
Разом ми робимо цей світ добрішим!