Перейти до основного вмісту

Підсумки VІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка»

Підсумки

15 000 кг кормів і круп та 56 364 грн зібрали для тварин у притулках українські діти за період акції "Happy Гав для Сірка". Така турбота під час війни про хвостатих, які не мають господарів, ще раз доводить безмежність доброти сердець нашої молоді. Жодні труднощі та виклики не можуть змінити їх переконання у цінності кожного життя та перебороти бажання будувати гуманне, відповідальне та справедливе майбутнє для тварин України.  

Нагадаємо, що благодійна акція проводиться в навчальних закладах сьомий рік поспіль і цьогоріч тривала з 4 по 25 жовтня 2023 року. За цей період до неї долучились 291 школа та садочок з 89 міст, 40 сіл та 14 смт нашої країни. 

Всю зібрану допомогу небайдужі педагоги та діти передали до 147 притулків/зоозахисних організацій та 24 місцевим волонтерам.

 

Щасливі хвостики отримали не лише корм та крупи, але і ліки, обробки від паразитів, переноски, будки, наповнювачі для лотків, повідки, нашийники, теплі речі, ковдри, іграшки, лежаки, килимки, пелюшки, мисочки, миючі засоби тощо.

 

Приємною несподіванкою стала участь в акції також 5 іноземних навчальних закладів з Латвії, Литви та Молдови. Безпритульні котики та песики цих країн отримали 195 кг допомоги та 458,54 євро від їх учнів.

 

Ми щиро вдячні кожному дошкільнику, учню, педагогу та сім’ям, які долучились до акції! Кожен навчальний заклад отримає не лише вдячне «Гав» та «Няв» від ситих чотирилапих, але і електронну Подяку від нашого Фонду.

 

Також найактивніші учасники отримали від нашого Фонду та ТМ "Purina" в подарунок набір пазлів "Домашні улюбленці". Дякуємо за доставку Гуманітарна Нова Пошта.

 

 

Переглянути фото та публікації навчальних закладів, які долучились до акції, можна у соціальних мережах за хештегами #happyгав_2023 та #happypaw

Учасниками акції в цьому році стали:


  1. ISMA vidusskola "Premjers" (Латвія)

  2. Jūrmalas Vaivaru elementary school (Латвія)

  3. Limbažu Valsts ģimnāzija  (Латвія)

  4. Silute Zibai Primary School (Литва)

  5. Theoretical Lyceum Natalia Gheorghiu (Молдова)

  6. 2-А клас Луцького ліцею №24

  7. 2-Б клас Гімназії №6 Олександрійської міської ради Кіровоградської області

  8. 4 клас Мархалівської гімназії

  9. 6-В клас Комунального закладу загальної середньої освіти "Ліцей №13 Хмельницької міської ради"

  10. Бахмацький заклад загальної середньої освіти I-III ст. № 5 Бахмацької міської ради

  11. Бігунський ліцей Словечанської сільської ради

  12. Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Білозерської міської ради Донецької області

  13. Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецької області

  14. Білоцерківська гімназія-початкова школа № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області

  15. Білоцерківський заклад дошкільної освіти №25 "Оленка" Білоцерківської міської ради Київської області

  16. Білоцерківський заклад дошкільної освіти №7 "Орлятко" Білоцерківської міської ради Київської області

  17. Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області

  18. Вергунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради Черкаської області

  19. Вижницький опорний ліцей імені Юрія Федьковича

  20. Вишнівський академічний ліцей №2

  21. Вище професійне училище №3 м. Чернівці

  22. Вільногірський ліцей № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

  23. Вільногірський ліцей №2 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

  24. Вільногірський ліцей №3  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

  25. Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст.№6

  26. Воскресенський ліцей Воскресенської селищної ради Миколаївської області

  27. Гімназія №1 Мирноградської міської ради

  28. Гімназія №12

  29. Гімназія №20 Павлоградської міської ради

  30. Гімназія №5

  31. Гімназія №8 Павлоградської міської ради

  32. Глибочицький заклад дошкільної освіти "Веселка"

  33. Глухівський міський центр позашкільної освіти

  34. Глушковецька гімназія Солобковецької ОТГ

  35. Горьківська гімназія Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області

  36. Демидівський ліцей Димерської селищної ради

  37. Державна установа «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 41 «Золотий ключик»(м. Кропивницький) Національної поліції України»

  38. Державний навчальний заклад" Знам'янський професійний ліцей"

  39. ДНЗ №17 м. Луцьк Жайворонок

  40. Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради

  41. Дніпровська гімназія №143

  42. Дніпровська гімназія №41 ДМР

  43. Донецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

  44. Досліднянська гімназія Носівської міської ради

  45. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу "Зірочка"

  46. Дошкільний навчальний заклад № 243

  47. Дошкільний навчальний заклад №21 "Оленка"

  48. Дошкільний навчальний заклад №24 " Калинка " ( ясла-садок комбінованого типу) Смілянської міської ради Черкаської області

  49. Дошкільний навчальний заклад №282

  50. Дошкільний навчальний заклад №76 "Золота рибка"

  51. Дошкільний навчальний заклад №801 компенсуючого типу (спеціальний для дітей із затримкою психічного розвитку)

  52. ДПТНЗ "Кам'янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту"

  53. Дубенський ліцей №6 Дубенської міської ради

  54. Дубинівська гімназія з дошкільним структурним підрозділом - філія Руденківського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавського району Полтавської області

  55. Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради

  56. Житомирський дошкільний навчальний заклад № 52

  57. Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3

  58. Жорнавський ЗДО "Дивосвіт"

  59. загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів "Вечірня (змінна) спеціальна школа №27" м. Києва

  60. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради

  61. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області

  62. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м.Заліщики Тернопільської області

  63. Заклад  дошкільної освіти (ясла-садок) № 151 "Краплинка" Запорізької міської ради

  64. Заклад дошкільної освіти  №1 "Калинка"

  65. Заклад дошкільної освіти "Казка" Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

  66. Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 12 «Снігуронька» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

  67. Заклад дошкільної освіти (ясла-сад) "Яблунька" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

  68. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 144 “Запорожець” Запорізької міської ради

  69. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 155 "Калинка" Запорізької міської ради

  70. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 228 "Веселинка" Запорізької міської ради

  71. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 231 "Малинка" Запорізької міської ради

  72. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 "Дзвіночок"

  73. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №12 "Ромашка" Ніжинської міської ради

  74. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №133 "Струмочок" Запорізької міської ради

  75. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №25 "Горобинка" Запорізької міської ради

  76. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №37 "Веселі зайчата" Сумської міської ради

  77. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №6 "Казка" Сарненської міської ради

  78. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 281 "Журавочка" Запорізької міської ради

  79. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 81 "Джерельце" Запорізької міської ради

  80. Заклад дошкільної освіти (яслда-садок) №101 "Софія" Запорізької міської ради

  81. Заклад дошкільної освіти 37 "Козачок" Хмельницької міської ради

  82. Заклад дошкільної освіти № 42 " Золотий Півник"

  83. Заклад дошкільної освіти № 75 "Сонечки" Запорізької міської ради

  84. Заклад дошкільної освіти №14 Золотий ключик Звягельсьої міської ради

  85. Заклад дошкільної освіти №20 "Дзвіночок"

  86. Заклад дошкільної освіти №30 "Журавлик"

  87. Заклад дошкільної освіти №4 "Іскринка" Мирноградської міської ради

  88. Заклад дошкільної освіти №4 "Марите" (ясла-садок) №4 "Марите" компенсуючого (санаторного) питу Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області

  89. Заклад дошкільної освіти №6 "Мальвіна" Мирноградської міської ради

  90. Заклад дошкільної освіти №6 "Сонечко" загального розвитку Ужгородської місько ради Закарпатської області

  91. Заклад дошкільної освіти №7 Ромашка Жмеринської МТГ

  92. Заклад Дошкільної Освіти Ізумруд

  93. Заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №27 "Ромашка" Черкаської міської ради

  94. Заклад загальної середньої освіти "Новодолинський ліцей" Авангардівської селищної ради

  95. Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради

  96. Запорізька гімназія № 92 Запорізької міської ради

  97. Запорізька гімназія №103 Запорізької міської ради

  98. Запорізька єврейська гімназія "ОРТ-Алєф" Запорізької міської ради Запорізької області

  99. Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №72 з поглибленим вивченням хімії та біології Запорізької міської ради Запорізької області

  100. Запорізький навчально-виховний оздоровчий комплекс №110

  101. Заставківська гімназія

  102. ЗДО №17 "Вишенька"

  103. ЗДО №24 "Веселка"

  104. Зеленоярський ліцей з початковою школою та гімназією Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

  105. ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардіської селищної ради

  106. Іванівський ліцей Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області

  107. Іванківський ліцей Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області

  108. Кам'янець-Подільський ліцей №9 ім.А.М.Трояна

  109. Католицький ліцей святого Василія Великого

  110. КЗ "Білокриницький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) загального типу" Білокриницької сільської ради

  111. КЗ "ЗДО №59 ВМР"

  112. КЗ "Ліцей "Нова українська школа" Кропивницької міської ради"

  113. КЗ "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 41 Луцької міської ради"

  114. КЗ "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №30 Луцької міської ради"

  115. КЗ «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №5 комбінованого типу Луцької міської ради»

  116. КЗ ЗСО «Луцька гімназія 7»

  117. КЗДО КТ №54 КМР

  118. КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр №6" ДОР"

  119. КЗСОР Сумсько обласна гімназія- інтернет для талановитих та творчо обдарованих дітей

  120. Колківський Ліцей

  121. Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський заклад дошкільної освіти  (ясла-садок) №7 «Горобинка» Шосткинської міської ради Сумської області»

  122. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №23

  123. Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс №16 імені Олексія Братушки "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Сумської міської ради

  124. Комунальний заклад " Вінницький ліцей №8"

  125. Комунальний заклад " Харківський ліцей №31 Харківської Міської ради"

  126. Комунальний заклад "Бобринецький ліцей №1" Бобринецької міської ради

  127. Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20"

  128. Комунальний заклад "Вінницький ліцей №29"

  129. Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського"

  130. Комунальний заклад "Гімназія №27" дошкільний підрозділ "Веселий вулик"

  131. комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 242 Харківської міської ради"

  132. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 комбінованого типу Харківської міської ради"

  133. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 413 Харківської міської ради"

  134. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 "Жар-птиця" Кам'янської міської ради

  135. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №281 Харківської міської ради"

  136. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №30 Харківської міської ради

  137. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №394 Харківської міської ради"

  138. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №17 Вінницької міської ради"

  139. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради"

  140. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №55" Харківської міської ради

  141. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти № 24 Вінницької міської ради"

  142. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти № 29 Віницької міської ради"

  143. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти № 9 Вінницької міської ради"

  144. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №18 Вінницької міської ради"

  145. Комунальний заклад "Класична гімназія Кропивницької міської ради"

  146. Комунальний заклад "Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Кропивницької міської ради!

  147. Комунальний заклад "Ліцей №13" Кам'янської міської ради

  148. Комунальний заклад "Ліцей №2 Долинської міської ради"

  149. Комунальний заклад "Лозівська станція юних натуралістів" Лозівської міської ради Харківської області

  150. Комунальний заклад "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 40 Луцької міської ради"

  151. Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області"

  152. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "САХНОВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 2 САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

  153. Комунальний заклад "Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області" Стрижавської селищної ради

  154. комунальний заклад "Станція юних техніків" Кам'янської міської ради

  155. Комунальний заклад "Харківський ліцей №20 Харківської міської ради"

  156. комунальний заклад "Харківський ліцей №91 Харківської міської ради"

  157. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 50 Харківської міської ради»

  158. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №16 Вінницької міської ради»

  159. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 "Калинка" Сокальської міської ради Львівської області

  160. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №29 «Білий лелека» Жовтоводської міської ради

  161. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №277 Дніпровської міської ради

  162. Комунальний заклад дошкільної освіти №10 "Ластівка"

  163. Комунальний заклад дошкільної освіти №28 Криворізької міської ради

  164. Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №2 Хмельницької міської ради"

  165. Комунальний заклад загальної середньої освіти “Луцька гімназія №12 Луцької міської ради”

  166. Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості"

  167. Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр № 9 " ДОР "

  168. Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №37 "Дніпровська гімназія-школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад" ДМР

  169. Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 128" Дніпровської міської ради

  170. Комунальний заклад позашкільної освіти "Будинок дитячої та юнацької творчості" Опішнянської селищної ради Полтавської області

  171. Комунальний заклад середньої зага