![](/sites/default/files/images/media/%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA1_1.png)
У День собак 2 липня ми завітали у Бровари на собачий фестиваль, який організували Alliance Novobud
Пес Патрон, собані усіх порід, чудові партнери, прохолода соснового парку і черга... Черга з дітей, які хотіли зіграти в освітню гру "Таємна скринька".
Гра не лише допомагає розвинути дрібну моторику рук дітей, але і в легкій цікавій формі знайомить учнів з обов'язковими речами по догляду за домашніми тваринами.
Щиро дякуємо всім учасникам за їх активність та чекаємо на нові зустрічі!
![](/sites/default/files/images/media/357486263_664828665689518_5784831326813805016_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/357486263_664828899022828_5872270251650910378_n.jpg)