![](/sites/default/files/images/media/%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA1_4.jpg)
Вже більше 10 років, навчаючи дітей гуманному та відповідальному ставленню до тварин, ми дуже тішимось бачити ефективні результати своєї роботи. Окрім активної участі в Міжнародних заняттях і уроках доброти, в конкурсах, а також інших активностях, які ми організовуємо в рамках «Біоетики», - діти й педагоги реалізовують власні чудові ініціативи.
Так нещодавно учні зі шкільного табору ліцею «Прем’єр» провели благодійну акцію. Вони продавали батькам власноруч створені малюнки, щоб на виручені кошти купити корм і допомогти безпритульним пухнастикам. І сьогодні корм вже було передано притулку ГО "В добрі руки" (м. Вишневе).
Ми безмежно вдячні учням Ліцей "Прем'єр" за радість для тваринок в притулку і радіємо таким добрим серцям у підростаючого покоління українців!
![](/sites/default/files/images/media/356415974_660211692817882_398017907557119895_n_0.jpg)