Перейти до основного вмісту

ІІ Всеукраїнське заняття доброти

Анонс

2 березня за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.) наш Фонд організовує у закладах дошкільної освіти України "ІІ Всеукраїнське заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

Конспект тематичного заняття для старшої групи «Тварини – наші друзі» із супровідною мультимедійною презентацією (розроблені спеціалістами БО «БФ «Щаслива лапа»), а також тематичні конспекти (розроблені та надіслані педагогами під час проведення І Всеукраїнського заняття доброти (1 березня 2019 р.)) можна завантажити за посиланням – https://is.gd/Kfbt31.

 

З метою підведення підсумків заходу просимо до 04 березня 2020 року надіслати на електронну пошту bioetika@happypaw.ua наступну інформацію:

 • назва навчального закладу,
 • місто,
 • кількість проведених «занять доброти»
 • фотографії процесу проведення.

Якщо навчальний заклад має бажання отримати електронний сертифікат учасника «ІІ Всеукраїнського заняття доброти», необхідно:

1.Заповнити заявку за посиланням (до 01.03.20 р.) – https://is.gd/RzziM8 (початок реєстрації - 06.02.20 р.).

2.Провести «заняття доброти» 2 березня 2020 року в 3-х і більше групах дитячого садка (якщо в ЗДО менше 3-х груп, то провести заняття в усіх існуючих групах).

3.До 04.03.20 р. надіслати фотозвіт (1 заняття – 1 фото) про проведене заняття на електронну адресу – bioetika@happypaw.ua.

  БО «БФ «Щаслива лапа» закликає не приносити/приводити на заняття доброти тварин, для яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим! Дбайте про здоров'я ваших чотирилапих друзів.

  Пригадати як пройшло І Всеукраїнське заняття доброти в 2019 році можна за посиланням - https://happypaw.ua/ua/news/one/369

  З результатами ІІ Всеукраїнського заняття доброти можна ознайомитись за посиланням - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/18

  Генеральні партнери