Skip to main content

VІІ Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»

Completed

Щороку 1 березня всі котики світу святкують свій особливий день - День котів. Проте деяким пухнастим в притулках немає чим відсвяткувати. Підтримуйте чотирилапих, долучайтесь до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» та зберіть у вашому навчальному закладі допомогу ( корм, крупу, іграшки чи медикаменти) для котів та собак (і байдуже, що це свято котиків, нагодуємо всі мокрі носики) в притулках.

 

Проведення акції скасовано в зв'язку з військовим вторгненням Росії на територію України.

 

Зібрану допомогу передайте до обраного вами притулку чи зоозахисної організації (щоб дізнатись більше про притулки перейдіть за посиланням - https://happypaw.ua/ua/zoo-organization).

Акція триватиме з 1 по 18 березня 2022 року в усіх регіонах України!

По завершенню акції розкажіть про ваші результати заповнивши анкету (натисніть тут)

Ми обов’язково розповімо про вашу добру справу в наших соцмережах та на сайті, і надішлемо електронну подяку від Фонду для Вашого навчального закладу.

А для того, щоб добрі справи не залишались без уваги, фонд "Happy Paw" та ТМ "Purina" подарують найактивнішим навчальним закладам пізнавальну настільну гру "Happy Paw" !

За бажанням Ви також можете зробити публікацію в Facebook про участь Вашого навчального закладу в акції, додавши фото, свої враження та хештеги #happyмяу_2022 #happypaw #purina.

Завантажити плакат для проведення акції можна натиснувши "Долучитись" :)

General partners