Skip to main content

V Всеукраїнська благодійна акція «Подарунок для пухнастого»

Completed

Вже вп’яте наш Фонд організовує Всеукраїнську акцію «Подарунок для пухнастого», яка залучає усіх небайдужих школярів до виготовлення таких необхідних для притулків лежаків, кігтеточок та іграшок із непотрібних\залишкових матеріалів.

Акцію завершено.

 

Ознайомитись з результатами акції можна за посиланням - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/82

«Як добре відпочити на теплому й затишному лежачку замість холодної підлоги і розважитись яскравими іграшками, коли стане нудно і не буде з ким погратися. Або гарненько заточити кігтики і відчути себе справжнім хижаком із джунглів…». Напевно, кожен чотирилапий хоч раз так думав. І щоб такі думки тварин з притулків стали реальністю, ми маємо їм допомогти.

Акція триває з 1 вересня до 6 травня 2022 року.

Якщо Ви хочете зробити подарунок для чотирилапих, потрібно зробити кілька кроків:

1.Виготовити лежаки, іграшки чи кігтеточки вдома або на уроках трудового навчання. Схеми виготовлення виробів можна скачати тут. Також пропонуємо переглянути відеоінструкцію виготовлення лежака за посиланням - https://youtu.be/gZoWRbkgbAU

2. Передати подарунки притулку для тварин або волонтерам та тішитися із щасливих та задоволених мордочок тварин )

Якщо не знаєте, якому притулку можна передати речі, переходьте за посиланням: https://happypaw.ua/ua/zoo-organization , оберіть регіон, в якому Ви знаходитесь, та оберіть найзручнішу для Вас організацію.

*Якщо поблизу Вас немає жодного притулку чи волонтерської організації, виготовлені речі можна надіслати поштою (попередньо узгодивши це з притулком) або ж передати самотнім людям похилого віку, у яких є домашні улюбленці.

3. Зробіть публікацію про участь в акції на сайті школи або у facebook (публікація має бути доступною для перегляду всім користувачам). Додайте до публікації хештеги #happypaw #подарунок_для_пухнастого_2021-2022

4. Натиснути кнопку «Долучитись» та заповнити заявку про участь в акції до 6 травня 2022 року.

  Наприкінці кожного семестру ми підведемо підсумки акції та надішлемо учасникам подяки на електронну пошту.

  Приймаючи участь в заході, Учасник автоматично надає Фонду згоду та право на використання фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, створених, надісланих, переданих Фонду в рамках заходу, на яких зображено (знято) Учасника, а також їх елементів, складових частин, текстів, діалогів, тощо.

   

  Надаючи для участі в заході фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Заклад несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

  Бажаємо успіху! Разом ми робимо цей світ добрішим :)

  Переглянути результати минулорічної акції можна за посиланням - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/57

  General partners