Перейти до основного вмісту

Онлайн гра «Зоомагазин»

В рамках нашого проєкту "Біоетика" ми створили для вас нову пізнавальну оналайн гру "Зоомагазин". Гра буде цікава як дошкільникам (із супроводом дорослих) так і молодшим школярам.

Правила гри:

1. Потрапивши до зоомагазину, вам потрібно обрати речі для кота та собаки. Запропонуйте дітям розглянути кожну річ та обговорити, чи потрібна вона комусь з чотирилапих.

2. Щоб обрати річ - натисніть на неї мишкою та утримуючи перетягніть на підлогу біля кота чи песика.

3. Коли всі необхідні речі будуть у візках, то натисніть "правильна відповідь" і порівняйте, чи правильно ви зробили покупки.

4. Для завершення гри - натисніть "кінець гри".

Примітка

Молоко: щедра народна творчість часто створює кумедний образ кота з блюдцем молока. Але якраз цей продукт і не повинен складати основу раціону котів.

Цьому є декілька причин:

-коров'яче молоко не є природною їжею для тварини;

-у котів з непереносимістю лактози воно може викликати діарею;

-казеїн, що міститься в молоці, є алергеном.

Шоколад: один з найнебезпечніших продуктів для тварин. Він містить такі речовини, як теобромін і кофеїн, які негативно позначаються на здоров’ї чотирилапих, можуть викликати дезорієнтацію в просторі, тремор м’язів, діарею і блювоту, тахікардію, підвищену температуру тіла і навіть летальний результат.

Не менш шкідливими для тварин вважаються родзинки або виноград.

Не слід обрізати кігті тварин ножицями для людей, це може бути небезпечно. Потрібно використовувати спеціальні кігтерізки.

 

Генеральні партнери