Результати ІІ Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин"
Новини Фонду

Результати ІІ Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин"

У рамках нашого освітнього проекту Біоетика спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України було проведено ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

Учасники конкурсу (учні 1-4 та 5-7 класів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти) виконували ілюстрацію до оповідання «Біла мисочка в блакитний горошок».

Всього нам надійшло 3679 робіт (серед яких 2500 робіт - від учнів 1-4 класів та 1179 - від учнів 5-7 класів). Найбільше малюнків ми отримали від школярів Донецької (410 робіт), Черкаської (313 робіт) та Вінницької областей (302 робіт).

За підсумками журі конкурсу, обрано переможців конкурсу:

Серед учнів 1-4 класів

І місце

Чурпій Дмитро, 10 років, учень СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів

Прокопишин Ольга, 9 років, учениця Солотвинського НВК "Школа-ліцей" І-ІІІ ст.

Баблій Вікторія, 10 років, учениця Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 74" Дніпровської міської ради

Турбай Лілія, 9 років, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради

Рябуха Ксенія, 8 років, вихованка гуртка "Природа рідного краю" Комунальної організації "Шосткинська міська станція юних натуралістів Шосткинської міської ради Сумської області"

Сороцький Артем, 8 років, ученьСтарожадівського навчально-виховного комплексу

Голуб Олександра, 9 років, учениця Комунального закладу "Газдинська гімназія" Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Герасемчук Марія, 10 років, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Желєзнова Марія, 9 років, учениця Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26

Камінська Марія, 10 років, вихованка гуртка "Кольорова феєрія" при СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням економіки та правознавства

Котяй Соломія, 10 років, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості

Твардовська Златослава, 7 років, учениця Озерненської гімназії Житомирського району Житомирської області

ІІ місце

Кесіора Софія, 10 років, вихованка Ізмаїльської міської станції юних натуалістів

Марієнко Софія, 9 років, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості

Федюшко Максим, 10 років, учень Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області

Попович Марія, 10 років, учениця Лосинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Клименко Вікторія, 10 років, вихованка Звенигородської дитячої школи мистецтв

Понедельчук Тетяна, 7 років, вихованка Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості (гурток "Художній розпис")

Щербина Марія, 10 років, учениця Базарського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Генсіровська Вікторія, 9 років, учениця Войнилівського ліцею Войнилівської селищної ради ОТГ

Твардовська Леся, 9 років, учениця Вербівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" - дошкільний навчальний заклад

Железняк Дар‎'‎я, 10 років, ученицяБолградської гімназії; вихованка гуртка"Чарівна палітра"Болградського районного центру дитячої та юнацької творчості Одеської обл.

Макаревський Іван, 10 років, вихованець Школи образотворчого мистецтва " Da Vinci", центр розвитку орігамі м. Вінниця

Музиченко Марія, 7 років, учениця Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради Чернігівської області

ІІІ місце

Тоцька Тетяна, 10 років, вихованка Лохвицького міського ЦДЮТ Лохвицької міської ради Полтавської області

Рубльова Поліна, 10 років, учениця Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

Перехрестюк Олег Віталійович, учень 1-Б класу Загальноосвітньої школи № 1 м. Шепетівка

Метельов Дмитро, 6 років, ученьЗакладу "НВК: Росошанська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ "Сонечко"

Варенюк Ігор, 7 років, учень Комунального закладу "Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 ім. А. С. Макаренка Долинської районної ради"

Вишар Артем, 7 років, учень Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Білоцерківської сільської ради Великобагачансього району

Доглушкіна Ольга, 7 років, учениця Петракіївського НВК Хорольського р-ну Полтавської області

Бажан Ярослава, 6 років, учениця Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської області

Назарова Маргарита, 7 років, вихованка гуртка "Пісочна анімація" Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості

Спірко Іван, учень 3-А класу Комунального закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ст. № 3 м. Березівки Одеської обл.

Шахова Діана, 10 років, учениця Комунального закладу "Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 ім. А. С. Макаренка Долинської районної ради"

Янчук Мирослав, 9 років, учень 3 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів

Далєвський Макар, 9 років, учень Комунального закладу "Навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів "ліцей-школа" Козятинської міської ради Вінницької області

Обущак Ольга, 9 років, учениця 3 класу Комунального навчального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Козятинської міської ради Вінницької області"

Саприкіна Кіра, 7 років, учениця Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів

Приходько Анна, вихованка гуртка "Природа рідного краю" комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради; учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради

Мацик Ольга, 10 років, учениця Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області

Нікітченко Єва, 8 років, вихованка гуртка "Arcoballeno" Комунальної організації (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради

Бутевич Поліна, 10 років, вихованка Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області

Майборода Юлія, 8 років, вихованка Школи образотворчого мистецтва " Da Vinci", центр розвитку орігамі м. Вінниця

Зінченко Марія, 8 років, учениця Наталинського навчально-виховного комплексу (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області

Райко Роман, 7 років, вихованець гуртка "Навчалочка" КО Погребищенський районний Будинок художньо-технічної творчості дітей

Малюга Ярослава, 9 років, учениця Мангуської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Тацяк Катерина, 10 років, вихованка Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва

Плоцька-Яковенко Кіра, 8 років, учениця Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області

Хабовський Олександр, 7 років, вихованець гуртка "Природа рідного краю" Староушицького ліцею Староушицької селищної ради Хмельницької області

Русенко Наталія, 9 років, вихованка Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді "Романтик"

Галяк Остап, 9 років, вихованець гуртка "Декоративний світ" Яблунівського центру дитячої творчості Яблунівської селищної ради ОТГ Косівського району Івано-Франківської області

Жижин Родіон, 10 років, учень Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 128" Дніпровської міської ради

Супрун Юлія, 10 років, учениця Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Руденко Олександра, 9 років, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості

Горянська Анастасія, 10 років, учениця Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Самойленко Даниіл, 10 років, учень Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області

Кушнір Софія, 9 років, учениця Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області

Беланчук Стефанія, 9 років, учениця Навчально-виховного комплексу № 1 "Дошкільного навчального закладу І ступеня м. Умань"

Шилігатський Денис, 8 років, учень Дівочківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Лисогір Олексій, 10 років, учень Драбівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С. В. Васи льченка - гімназія"

Буровіцьких Ангеліна, 9 років, учениця Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 74" Дніпровської міської ради

Пазюк Йосип, 8 років, учень Боришковецької гімназії

Колісник Діана, 9 років, учениця Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, смт. Томаківка, Томаківського району, Дніпропетровської області

Сухорукова Сніжана, 9 років, учениця Бердянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ткаченко Вероніка, 10 років, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді

Серед учнів 5-7 класів

І місце

Лейко Вікторія, 11 років, учениця ОЗ "Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. В. Багачанської районної ради Полтавської області"

Меланчук Анастасія,11 років, вихованка гуртка ТО "Художня студія" Лиманського міського Центру позашкільної роботи Лиманської міської ради Донецької області

Шевчук Валерія, 13 років,вихованка творчої студії "vikART"

Одинець Дар‎'‎я, 11 років, учениця Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради

Гак Анна, 13 років, учениця 7-В класу КЗ "ЗОШ № 26 І-ІІІ ст. ВМР"

Остапчук Роман, 13 років, учень Майданської ЗОШ Ємільчинського р-ну

Шевченко Софія, 13 років, вихованка Школи образотворчого мистецтва " Da Vinci", центр розвитку орігамі м. Вінниця

Бурлака Лада, 12 років, учениця Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

Решетарь Марія, 12 років, учениця Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

Сорокопуд Марія, 11 років, учениця Рахнівсько-Лісового НВК

Назарова Марія, 13 років, вихованка гуртка "Технічний дизайн" Солотвинського Будинку ДЮТ

Мельник Аксинія, 10 років, вихованка гуртка "Квіти навколо нас" Вінницької обласної станції юних натуралістів"

Зарудний Олег, 13 років, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків м. Зіньків, Полтавська обл.

ІІ місце

Твардовська Марина, 11 років, учениця Вербівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" - дошкільний навчальний заклад

Кордонець Христина, 12 років, вихованка гуртка "Юні кінологи" Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Тромса Вікторія, 12 років, вихованка гуртка "Художній розпис" Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості

Цесла Валерія, 11 років, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу "Полтавський РБДЮТ" при Терешківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Моісеєнко Іван, 13 років, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 18

Богайчук Діана, 12 років, учениця 7-А класу навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичів

Сухозанет Юлія, 13 років, учениця Житомирської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20

Трачук Михайло, 11 років, учень Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області

Карлійчук Анастасія, 12 років, учениця Кам‎'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам‎'янської сільської ради Глибочицького району Чернівецької області

Ружелович Софія, 12 років, вихованка гуртка "Психологія особистості та її самопізнання" Міської станції юних натуралістів

Волочій Софія, 13 років, вихованка Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва

Кіреєва Ксенія, 12 років, учениця Запорізької гімназії № 46 Запорізької міської ради Запорізької області

Чехранова Єлизавета, 15 років, учениця Комунального закладу "Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 ім. А. С. Макаренка Долинської районної ради"

Дробниця Дмитро, 11 років, учень Новоселицької гімназії

Винник Юлія, 13 років, вихованка гуртка "Аматори рослинництва" Богородчанського районного центру Еколого-натуралістичної творчості Учнівської молоді Івано-Франківської області

Можарівський Віктор, 12 років, учень Лисівської філії Корнинського ООЗ

ІІІ місце

Олійник Ольга, 12 років, учениця Першої міської гамназії м. Черкас

Косован Марина, 13 років, учениця Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Максимюк Віка, 11 років, вихованка гуртка "Лозоплетіння" Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості № 4 ХМР"

Калиненко Вікторія, 12 років, ученицяКЗ "Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Дивосвіт" Харківської обласної ради

Кулешір Юлія, 12 років, вихованка художньої студії "Дивосвіт" Косівського районного ЦДТ

Іщенко Марія, 12 років, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району Київської області

Бобровник Вероніка, 12 років, учениця Комунального закладу "Давидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області"

Качуляк Христина, 11 років, учениця Старововчинецького ліцею Старововчиненцької сільської ради Глибоцького району Чернівецької області

Фурсова Сєрафима, 11 років, вихованка Комунальної організації (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом

Бабій Юлія, 12 років, вихованка Козівського будинку дитячої та юнацької творчості

Данилішина Марія, 12 років, ученицяОдеського Навчально-виховного комплексу № 13 Одеської міської ради

Циганова Вікторія, 12 років, вихованка гуртка "Природа і малюнок" КЗ міського Центру дитячої творчості м. Білгорода-Дністровського

Крощенко Дарина, 13 років, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді

Мазуренко Анастасія, 10 років, учениця Ірманського НВК "Гімназія - ДНЗ"

Тесленко Катерина, 12 років, вихованка гуртка "Художник" Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівського району Київської області

Ахарова Каріна, 11 років, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Доценко Мілана, 11 років, учениця Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ сткпенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області

Радіонова Валентина, 12 років, учениця Ялтинської ЗОШ І - ІІІ ст. № 2

Пісна Маргарита, 12 років, ученицяОпорного закладу "Зіньківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області"

Мурашкіна Олександра, 13 років, учениця Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Манойло Іванна, 10 років, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків м. Зіньків, Полтавська область

Дудіна Євгенія, 11 років, учениця Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного

Рукоманов Станіслав, 11 років, ученьОпорного комунального закладу "Карпівська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Карпівської сільської ради

Таванець Дар‎'‎я, 11 років, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Шульга Гліб, 14 років, вихованець арт-студії "Місячнге сяйво" Центру позашкільної роботи Краматорської міської ради Донецької області

Коношевич Дмитро, 12 років, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків м. Зіньків, Полтавська обл.

Ступівцева Аріна, 13 років, вихованка Станції юних натуралістів м. Васильків, Київська області

Кудрявцева Анастасія, 11 років, учениця 5-Б класу Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Радіонова Крістіна, 12 років, учениця 6 класу ЗОШ № 29 м. Черкаси

Ми дуже вдячні кожному за участь, усі ваші малюнки - неймовірні! Переможці конкурсу, які зайняли І та ІІ місця, отримають подарунки від Miniso, видавництва «Моя книжкова полиця» та фонду Happy paw.

З усіма питаннями ви можете звертатись на пошту bioetika@happypaw.ua.

Дякуємо)

06.06.2019