Влаштування

Фонд допомагає знаходити нові сім'ї тваринкам із притулків

Куратор проекту

Євгенія Москалик

Контакти

+380672183265

home4pet.kiev@happypaw.ua

Мета проекту

Найбільше щастя для будь-якої безпритульної тварини — знайти дбайливого, люблячого господаря. Жоден притулок із найкомфортабельнішими вольєрами та найдорожчим кормом не замінить собачці чи котику справжню сім’ю. Наша мета – знайти домівку якомога більшій кількості песиків і котиків. Влаштовуючи тварин, ми робимо їхнє життя щасливішим і звільняємо місця в притулках для нових пухнастиків із вулиці.

Як Фонд реалізує проект

Кожен із наших пухнастих підопічних – справжня особистість зі своїм характером, улюбленими іграми та милими звичками. Саме тому у всіх собачок і котиків, якими опікується Фонд, є власна сторінка на нашому сайті. Вибравши необхідні критерії пошуку – місто, притулок, вік – будь-хто може знайти собі ідеального домашнього улюбленця. Також ми розповідаємо про наших собачок і котиків у соцмережах. Це допомагає швидше влаштовувати їх у сім’ї. Щоб прихистити пухнастика, достатньо вибрати тваринку в розділі «Взяти собаку» чи «Взяти котика» та заповнити онлайн-анкету. Після цього працівники Фонду ретельно розглянуть заявку, щоб упевнитися, що собачка чи котик житиме в хороших умовах, що її будуть любити та доглядати. Якщо потенційний господар відповідає всім необхідним вимогам, ми підписуємо з ним договір. Новий господар зобов’язується надавати фотозвіти про утримання собачки чи котика, а Фонд – відвідувати пухнастика та перевіряти, як у нього справи.

Перелік притулків по всій Україні ви можете переглянути на нашому сайті: https://happypaw.ua/ua/zoo-organization

*Розділ Прилаштування є загальнодоступною та безкоштовною платформою для розміщення інформації про тварин. Фонд Happy paw не несе відповідальності за достовірність та актуальність даних, вказаних у профілях тварин.