Біоетика

«Уроки доброти», що виховують у дітей та молоді гуманне ставлення до тварин

Куратор проекту

Ельвіна Москалик

Контакти

+380676588020

bioetika@happypaw.ua

Мета проекту

Як зробити так, щоб на наших вулицях було якнайменше безпритульних песиків та котиків? Ми вважаємо, що вирішити цю проблему можна завдяки профілактичним методам: просвітницькій роботі серед дітей та молоді.

Як Фонд реалізує проект

Інтерактивні заняття в школах. Happy Paw навчає малих курносиків чуйності і відповідальності у ставленні до безпритульних тваринок у навчальних закладах Бахмута, Білої Церкви, Бориспільського району Київської області, Вінниці, Добропілля, Дружківки, Києва, Косівського р-ну Івано-Франківської області, Краматорська, Краснограда, Кропивницького, Маріуполя, Миколаєва, Рівного, Сум, Тернополя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Чернівецької області. Для цього ми спеціально розробили захопливі інтерактивні уроки для молодшої, середньої та старшої шкіл.

Екскурсії до притулків. Щоб дітки познайомилися з безпородими пухнастиками і навчились відповідально ставитись до тварин загалом, Happy Paw організовує поїздки у притулки.

Діяльність у вишах. Ми не оминаємо своєю увагою і студентів, яких заохочуємо до участі у волонтерському русі і даємо можливість проходити практику у Фонді. А ще ми тісно співпрацюємо зі студентськими екологічними організаціями та проводимо доброчинні акції у вишах.

Алгоритм впровадження та реалізації проекту в містах України (автономна робота шкіл):

  1.Підписання Договору/Меморандуму про співпрацю між управлінням освіти та фондом.

  2.Проведення представником фонду навчального семінару для освітян на базі управління освіти міста та надання фондом методичних матеріалів для проведення просвітницьких заходів в школах*.

  3.Запуск проекту в закладах загальної середньої освіти міста.

  4.Комунікація представника Фонду з відповідальною особою від управління освіти (сприяння та супровід протягом навчального року).

  5.Щорічно до 31 грудня та 25 травня надання відповідальною особою від управління освіти інформації та фотографій про проведену роботу на електронну адресу фонду.

  6.Лист-звіт від фонду на адресу міської ради та управління освіти щодо впровадження проекту «Біоетика» та проведення просвітницької роботи серед учнів шкіл міста.

  7.Обговорення результатів роботи за підсумками навчального року на засіданні Управління освіти за участю представника БО «БФ «Щаслива лапа», нагородження найактивніших шкіл.

! Співпраця здійснюється на безоплатній основі та не покладає на Сторони жодних фінансових зобов’язань

*Матеріали викладені у методичному посібнику «Гуманне ставлення до тварин», схвалені Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти, протокол № 2 від 13.06.2018 р.

Деталі проекту Ви можете дізнатись за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/news