Біоетика

«Уроки доброти», що виховують у дітей та молоді гуманне ставлення до тварин

Куратор проекту

Ельвіна Москалик

Контакти

+380676588020

bioetika@happypaw.ua

Мета проекту

Як зробити так, щоб на наших вулицях було якнайменше безпритульних песиків та котиків? Ми вважаємо, що вирішити цю проблему можна завдяки профілактичним методам: просвітницькій роботі серед дітей та молоді.

Як Фонд реалізує проект

Інтерактивні заняття в школах та садочках. Happy Paw навчає малих курносиків чуйності і відповідальності у ставленні до безпритульних тваринок у навчальних закладах всіх куточків України. Для цього ми спеціально розробили захопливі інтерактивні заняття, цікаві відео, квести, вікторини та інші активності для дошкільнят, молодшої, середньої та старшої шкіл. Тисячі педагогів, які долучились до проєкту, використовують ці матеріали під час проведення Міжнародного заняття доброти та Міжнародного уроку доброти, які щороку організовує наш Фонд.

Екскурсії до притулків. Щоб дітки познайомилися з безпородими пухнастиками і навчились відповідально ставитись до тварин загалом, Happy Paw організовує поїздки у притулки.

Конкурси та акції. Щоб залучити якомога більше молоді робити добрі справи ми регулярно проводимо Всеукраїнські конкурси та акції спрямовані на реальну допомогу тваринам в притулках.

Діяльність у вишах. Ми не оминаємо своєю увагою і студентів, яких заохочуємо до участі у волонтерському русі і даємо можливість проходити практику у Фонді. А ще ми тісно співпрацюємо зі студентськими екологічними організаціями та проводимо доброчинні акції у вишах.

Алгоритм впровадження та реалізації проекту в містах України (автономна робота шкіл):

  1.Підписання Договору/Меморандуму про співпрацю між управлінням освіти та фондом.

  2.Проведення представником фонду навчального семінару для освітян на базі управління освіти міста та надання фондом методичних матеріалів для проведення просвітницьких заходів в школах*.

  3.Запуск проекту в закладах загальної середньої освіти міста.

  4.Комунікація представника Фонду з відповідальною особою від управління освіти (сприяння та супровід протягом навчального року).

  5.Щорічно до 31 грудня та 25 травня надання відповідальною особою від управління освіти інформації та фотографій про проведену роботу на електронну адресу фонду.

  6.Лист-звіт від фонду на адресу міської ради та управління освіти щодо впровадження проекту «Біоетика» та проведення просвітницької роботи серед учнів шкіл міста.

  7.Обговорення результатів роботи за підсумками навчального року на засіданні Управління освіти за участю представника БО «БФ «Щаслива лапа», нагородження найактивніших шкіл.

! Співпраця здійснюється на безоплатній основі та не покладає на Сторони жодних фінансових зобов’язань

*Матеріали викладені у методичному посібнику «Гуманне ставлення до тварин», схвалені Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти, протокол № 2 від 13.06.2018 р.

Деталі проекту Ви можете дізнатись за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/news