Новини Фонду Отчет по роботе фонда Happy Paw за 85 дней полномасштабной войны Мы не устанем благодарить наших благотворителей от имени всех работников фонда Happy Paw и животных из приютов, которых опекает наша организация! 24.05.2022 Новини Фонду Happy Paw відбудували постраждалий притулок "Бест Френдс" Завдяки фінансовій підтримці канадської організації "Ветеринари без кордонів" фонд Happy Paw взявся за відбудову постраждалого притулку. 23.05.2022 Новини Фонду Purina и Happy Paw накормили животных в приютах Украины ​В мае Happy Paw передал 32 тонны сухого и влажного корма гуманитарной помощи от Purina Украина в приюты по всей Украине. 19.05.2022 Новини Фонду Допомога від друзів з компанії Varus Смачну допомогу від акції VARUS та Happy Paw отримали хвостики з Притулку "Сіріус" 13.05.2022 Акції Все буде людяність: Happy Paw збирає мільйон на добрі справи разом із Joker UA Happy Paw і Залізний Джокер об’єдналися у бажанні піклуватися про безпритульних тварин! 11.05.2022 Новини Фонду Somat и Епіцентр К помогают животным вместе с Happy Paw Благодаря бренду Somat и компании Епіцентр К, фонд Happy Paw закупил и передал в приюты более 1500 кг корма для животных. 03.05.2022 Новини Фонду Гуманітарна допомога від OIPA для українських тварин Міжнародна організація захисту тварин OIPA передала для фонду Happy Paw понад 12 тон корму та інших товарів для тварин. 28.04.2022 Акції Купуй мотиваційний календар та допомагай тваринам у притулках Happy Paw разом з магазином оригінальних подарунків "Магніт вдач" проводять акцію підтримки тварин, які опинились в біді. 25.04.2022 Новини Фонду Happy Paw об’єднались з “Ветеринарами без кордонів” заради допомоги безпритульним тваринам в Україні Happy Paw об’єднались з “Ветеринарами без кордонів” заради допомоги безпритульним тваринам в Україні

Veterinarians Without Borders / Vétérinaires Sans Frontières – Canada (VWB/VSF) — неприбуткова благодійна організація, яка з 2005 року вирішує проблеми, що стосуються здоров’я тварин і екосистем у громадах. Організації розташована у Оттаві (Канада), але команда працює по всьому світу та здійснює проєкти у багатьох країнах Азії та Африки.
25.04.2022
Новини Фонду Робота фонду Happy Paw за час повномасштабної війни Від імені усіх працівників благодійного фонду Happy Paw та тварин з притулків, якими опікується наша організація, ми хочемо подякувати за вашу підтримку!

Саме завдяки вашим пожертвам ми можемо й надалі працювати у цей складний час. А також рятувати тисячі життів котів і собак по всій Україні: годувати, забезпечувати і лікувати тварин у притулках.

Щиро дякуємо вам за допомогу! Як підтримати фонд та що ми вже встигли зробити - читайте у статті.
21.03.2022