Біоетика

«Уроки доброти», що виховують у дітей та молоді гуманне ставлення до тварин

Куратор проекту

Ельвіна Москалик

Контакти

+380676588020

bioetika@happypaw.ua

Мета проекту

Як зробити так, щоб на наших вулицях було якнайменше безпритульних песиків та котиків? Ми вважаємо, що вирішити цю проблему можна завдяки профілактичним методам: просвітницькій роботі серед дітей та молоді.

Як Фонд реалізує проект

Інтерактивні заняття в школах. Happy Paw навчає малих курносиків чуйності і відповідальності у ставленні до безпритульних тваринок у навчальних закладах Києва, а також автономно у школах Житомира, Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Рівного, Чернігова, Кропивницького, Миколаєва, Черкас, Сум, Маріуполя, Переяслава-Хмельницького, а також міста Малин и Ромни. Для цього спеціально розробили захопливі інтерактивні уроки для молодшої, середньої та старшої шкіл.

Екскурсії до притулків. Щоб дітки познайомилися з безпородими пухнастиками і навчились відповідально ставитись до тварин загалом, Happy Paw організовує поїздки у притулки.

Діяльність у вишах. Ми не оминаємо своєю увагою і студентів, яких заохочуємо до участі у волонтерському русі і даємо можливість проходити практику у Фонді. А ще ми тісно співпрацюємо зі студентськими екологічними організаціями та проводимо доброчинні акції у вишах.